Dziś jest niedziela, 11.04.2021, imieniny Filipa, Leona
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Wielkopolski Klub Kyokushin Karate » Aktualności » Pierwsze miejsce Pauliny i awans na Mistrzostwa Europy!!!

Pierwsze miejsce Pauliny i awans na Mistrzostwa Europy!!!

paulina 2016

   W dniu 17 stycznia 2016 roku we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów Kyokushin Karate oraz Polskiej Federacji Shinkyokushin Karate w kategorii kata oraz kumite. Na zawodach stawili się najlepsi zawodnicy z klubów z całej Polski. Poziom zawodów był bardzo wysoki, zarówno organizacyjnie jak i sportowo.

Na Mistrzostwach Polski nie mogło również zabraknąć reprezentantów Gminy Malanów, w składzie: Paulina Zwolińska oraz Daniel Pakuła. Paulina okazała się być bezkonkurencyjna wygrywając wszystkie swoje walki i tym samym zdobywając tytuł Mistrzyni Polski. Paulina pokazała,że jest bardzo dobrze przygotowana taktycznie oraz technicznie, o czym świadczą wygrane walki przed regulaminowym czasem. Daniel również bardzo dobrze się zaprezentował, lecz po trwającym siedem minut pojedynku przegrał, poprzez wskazanie wagowe.

   Paulina, dzięki swojej wygranej, wywalczyła awans na Mistrzostwa Europy w Guzji, do którego już zaczęła przygotowania. Trzymamy za nią kciuki i życzymy powodzenia.

Iza Kopczyńska


Pozostałe aktualności