Dziś jest niedziela, 11.04.2021, imieniny Filipa, Leona
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Wielkopolski Klub Kyokushin Karate » Aktualności » MALANÓW TRZECIĄ DRUŻYNĄ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO !!!

MALANÓW TRZECIĄ DRUŻYNĄ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO !!!

Malanowska druzyna

W dniu 17 października 2015r odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Kyokushin Karate, których organizatorem był Zduńskowolski Klub kierowany przez sensei Bogdana Jankowskiego 2 dan. Zawody rozegrano w konkurencji kata, a sędzią głównym zawodów był sensei Dariusz Jasiakiewicz 4 dan.

   W Zduńskiej Woli pojawili się najlepsi zawodnicy z 15 ośrodków z centralnej Polski. Powiat Turecki reprezentowany był przez kluby z Turku, Malanowa, Władysławowa, Grzymiszewa, Tuliszkowa, Dobrej, Kowali Pańskich. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym, co potwierdzają minimalne różnice punktowe. Reprezentacja z Malanowa uplasowała się drużynowo na III miejscu, ustępując jedynie miejsca na podium klubowi z Turku i Koła.

Malanowscy karatecy spisali się bardzo dobrze, a na najwyższym stopniu podium stanęli Tobiasz Kopczyński i Iza Kopczyńska. Drugie miejsce zajął Marcel Górski, a trzecie Wiktor Nowicki Paulina Zwolińska, Daria Suliga oraz Kamil Nowak. Ponadto w zawodach brali udział i bardzo dobrze się zaprezentowali: Lena Dzieciątkowska, Filip Iglikowski, Jakub Kapłonek, Ola Zając, Jan Pawlic.

   Trenerem naszych zawodników jest Daniel Pakuła 2 dan. Nasi zawodnicy włożyli dużo pracy w przygotowania do zawodów, a już niedługo, bo 28 listopada staną do walki o tytuł Mistrza Polski Juniorów w Międzyzdrojach.

 

Iza Kopczyńska


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności