Dziś jest niedziela, 11.04.2021, imieniny Filipa, Leona
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Wielkopolski Klub Kyokushin Karate » Aktualności » Letni obóz Kyokushin Karate w Tucholi !!!

Letni obóz Kyokushin Karate w Tucholi !!!

Reprezentanci naszego regionu

W dniach 28.07-03.08.2015 roku w Tucholi odbył się kolejny obóz Kyokushin Karate i K1 pod patronatem Polskiej Federacji Kyokushin Karate, w którym uczestniczyli najlepsi trenerzy i karatecy. Wśród uczestników nie mogło także zabraknąć reprezentantów naszego regionu, w osobach: Iza Kopczyńska i Daniel Pakuła.

   Tematem przewodnim, podczas codziennych treningów były podstawy karate, czyli kihon, ido geiko, kata oraz elementy walki. Na przemiennie odbywały się też treningi kickboxingu w formule K1 z trenerem Jarosławem Rogalą 1 dan. Tradycyjne treningi w duchu Karate prowadzili: shihan Bogusław Jeremicz 5 dan oraz sensei Artur Wilento 4 dan.

   W czasie obozu odbył się również egzamin na stopnie dan i kyu. Oprócz testu teoretycznego i technicznego trwającego niemal 4 godziny, na drugi dzień odbył się test walk kontaktowych w tym pojedynki według zasad K1, który zakończył się obowiązkowym testem twardości, czyli łamaniem desek. Daniel Pakuła zdał na stopień 2 dan, a Iza Kopczyńska na 1 kyu.

Iza Kopczyńska


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności